חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתוכירורגיה ופגמים מולדים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר ששי צדוק 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל היחידה האורתודונטית במחלקה לכירורגית פה ולסתות בבית החולים ע"ש איכילוב.

 

ד"ר רות גלייס 

מומחית ליישור שיניים ולסתות.
סיימה למודי רפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, הדסה עיו כרם, האוניברסיטה העברית ירושלים.
סיימה התמחות באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר, אוניברסיטת תל אביב.
חברה במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב.מרכזת המתרפאים האורתו כירורגים במחלקה לאורתודונטיה, אוניברסיטת תל אביב. מרצה בחוג להפרעות בתקשורת, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב.מרכזת המרפאה האורתו כירורגית במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי ע"ש רבין, בית החולים ביילינסון. חברה בצוות הרב תחומי המטפל בסינדרומים קרניופציאליים ושסעים מולדים בבית החולים לילדים ע"ש שניידר, מרכז רפואי רבין.

 

 

פרופ' דרור אייזנבוד 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים במרכז רפואי רמב"ם בחיפה.

פורום זה ידון בבעיות אורתודונטיות המחייבות התערבות ניתוחית וכן טיפולים אורתודונטים בפגמים מולדים בלסתות ובפנים. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר 

הוסף נושא חדש
לפני ניתוח אורטוגנטי אורטוגנטי   | 11:15 26/10/2017
עוד כ5 חודש אני עושה ניתוח אורטוגנטי, הגעתי לבית חולים כי ביקוש בדיקה של מיפוי עצמות ששלחו אותי והזמינו אותי לעוד שבועיים לקבל את התוצאות למרות שכבר יש פינוח.. למה הם בכול זאת מזמינים אותי אם יש כבר תשובה?

ועוד שאלה.. הרופא אמר שאולי יעשו לי ניתוח רק בלסת אחת ,אבל הבעיה שלי היא בשתי הלסתות יש לי פה לא סימטרי סנטר נוטה לצד 6 מילימטר, ובלסת עלינה השיניים לא סוגרות אחת על השניה למרות הניתוח להרחבת לסת שעשיתי.. אני סובלת ככה בלי לאכול נורמלי .. אני רוצה ניתוח ב 2 הלסתות לא רוצה להתפשר כמו שהרופא אומר.. מה אפשר לעשות? אבל להתעקש שינתחו ב 2 הלסתות? או שאם בית החולים קובע אין מה לעשות?

תודה רבה על העזרה באתר הזה!
ניתוח אורתוגנטי דר גלייס   | 11:58 26/10/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד