חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
רסן מול פלטה לילדה בת 8.5 ירון   | 09:39 12/07/2011
רסן או פלטה עליונה במקרה של צפיפות פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 16:36 14/07/2011
לירון שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
כמובן בלי בדיקה קלינית נאותה של ביתך, תשובתי תהיה כללית ביותר. ראשית יש לקבוע את מידת הצפיפות בעבור הניבים העליונים. שנית, הרופא שהציע פלטה עליונה עם בורג יתכן ומצא שהקשת העליונה גם מוצרת לעומת רוחב הקשת התחתונה ולכן הציע את מה שהציע. במידה והצפיפות עבור הניבים אינה גדולה, ואין הצרות של הקשת העליונה, בהחלט ההמלצה של הרופא הראשון היא הנכונה. הרופא השני גם טועה כי בגיל של ביתך יש כבר הטוחנות הקבועות הראשונות בקשת העליונה ועליהן ישימו את הטבעות עבור הרסן. במידה והצפיפות היא גדולה - יתכן ויש מקום בכלל לשקול עקירה של שיניים במקום המכשיר החיצוני.
איך אתה יכול לקבוע מי הרופא שרצוי שתסמוך עליו? בהחלט שאלה קשה - ראשית תחושת הבטן שלך מה הסביר לך כל רופא ומי היה יותר משכנע. שנית - אולי תוכל להתעניין אצל מתרפאים אחרים שכבר נמצאים בטיפול של כל אחד מהם כדי לשמוע מה דעת האחרים. כפי שכתבתי כאן כבר מספר פעמים, בעלות הטיפול האורתודונטי, הייעוץ היא ההוצאה הזולה ביותר. לכן, אם אתה לא בטוח ואינך יכול להחליט למי מהרופאים לשמוע, כדאי שתיגש לרופא מומחה שלישי, שאותו כמובן תוכל גם לשאול בדיוק את מה ששאלת כאן בפורום.
בברכה ובהצלחה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד