חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
ניבים בולטים אופק   | 20:48 23/02/2013
שלב שני בטיפול וניבים בולטים פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 12:13 24/02/2013
לאופק שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
יש הרבה מקרים שאנו מתחילים טיפול בגיל יותר צעיר לפתרון בעיות שקיימות אז, למשל שיניים קידמיות מאד בולטות כדי למנוע שבירתן או צפיפות קידמית שאנו יכולים לתקן אותה כבר בגיל צעיר. כמובן איני יודע מה הייתה הסיבה לטיפול מוקדם שבוצע לך. אנו קוראים לטיפול זה שלב א'' בטיפול, מה שאומר שבדרך כלל יהיה צורך בשלב ב'', כאשר כל השיניים הנשירות (החלביות) נשרו והשיניים הקבועות בקעו לחלל הפה ואז בהחלט יתכן שהשיניים בקעו בצורה לא תקינה. מבלי לבדוק אותך קשה לקבוע האם ניתן לטפל בבעייה שלך רק עם פלטה או יש צורך במכשירים קבועים (סמכים=קוביות) או אפילו תוספת של מכשיר חיצוני, אם אין מספיק מקום לניבים בקשת השיניים. אין לך ברירה אלא להיבדק ע"י אורתודונט שייקבע את דרך הטיפול הנכונה בעבורך. צר לי לשמוע שלהוריך אין אפשרות לממן את הטיפול החוזר בך ואת אמורה לממן אותו בכוחות עצמך. את צריכה לברר עם לשכת הרווחה במקום מגוריך או עם ארגונים שונים העוזרים במימון למקרים כמו שלך. בכל אופן זיכרי ששיניים ישרות זו מתנה לכל החיים.
בהצלחה רבה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד