חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
קידום הלסת התחתונה שני   | 16:17 5/07/2013
טיפול לקידום הלסת התחתונה פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 21:29 7/07/2013
שני שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
ראשית לא הייתי מאשים את מציצת האצסע שלך בליקוי הסגר שלך. אם הגורם הוא האצבע ההשפעה היא רק על השיניים - הטייה החוצה של החותכות העליונות ואולי הטייה פנימה של החותכות התחתונות. את כותבת שאצלך הבעייה הינה בלסת תחתונה שהינה נסוגה. הסיבה לכך היא גדילה לא תקינה של הלסת התחתונה קדימה. לכן גם הטיפול צריך להיות בכיוון של השפעה על הגדילה. אני מניח שאת כותבת פלטה את מתכוונת לשתי פלטות שמתחברות בפה בצורה כזו שהלסת התחתונה צריכה לזוז קדימה (twin blocks). כמובן יש מכשירים נוספים כגון מכשיר שחלקו בתוך הפה וחלקו (כובע) על הגולגולת - מכשיר ע"ש טורו. גם הגומיות האלכסוניות יכולות לעזור בכיוון הגדילה במידה ומרכיבים אותן הרבה שעות ובכוחות יחסית גדולים. אני מקווה שהרופא המטפל בך הוא מומחה ויש לו אפשרות לנצל מגוון נוסף של מכשירים. ובסוף, במידה ואת לא משתפת פעולה בהרכבת המכשירים ואת כבר די מבוגרת (מבחינת הגדילה) אם עמדת הלסתות מפריעה לך יש מקום בעתיד הקרוב לשקול טיפול עם ניתוח של הלסת / הלסתות.
בהצלחה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד