חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
המשך טיפול אורתודנטי שהחל בארה"ב יעל   | 11:45 13/07/2013
המשך טיפול מארה"ב פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 15:11 14/07/2013
יעל שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
זוהי בעייה קשה. למרות שאנו מדינה קולטת עלייה רק רופאים בודדים בארץ רוצים להמשיך טיפול שמישהו אחר החל. זה גם קשור עם חיוב מחדש בעבור הטיפול והרבה פעמים גם הצורך לחזור על כל אמצעי העזר כדי לתעד את השלב בו הרופא הישראלי החל את הטיפול.
במידה והטיפול עדיין לא החל רצוי להתייעץ עם הרופא בארה"ב האם הוא מכיר מישהו כאן שיוכל להמשיך את הטיפול. שאלה נוספת שיש לשאול האם ניתן לדחות את התחלת הטיפול עד שהם יגיעו לישראל.
בישראל יש מספר אורתודונטים שהינם חברים באגודה האורתודונטית האמריקאית, אבל לפי מיטב ידיעתי רק רופא אחד בארץ עבר את בחינות ה-board והינו diplomate. שמו של הרופא הוא ד"ר נפתלי ברזניאק.
באתר הזה של האגודה ישנה רשימה של כל המומחים בארץ ובאין ברירה יש להתקשר אל אלו שבאזור המגורים של המשפחה ולברר האם הם עובדים עם forsus.
בסך הכל הרמה של האורתודונטים בארץ היא גבוהה מאד ואנו עובדים עם כל השיטות הכי מתקדמות, אבל כאמור זהו כאב ראש גדול לקבל מתרפא להמשך טיפול. לרוב הסיפור הוא שהרופא בארה"ב קיבל את כל התשלום וטוען שנותרו רק חודשים ספורים עד לסיום הטיפול. הרופא הישראלי שבודק את המתרפא מגיע למסקנה שיש עוד תקופה ממושכת עד שהטיפול יסתיים וכמובן מבקש סכום כפי שהוא גובה מכל מתרפא חדש. מצב זה גורם לכעס מצד המתרפא וכבר מהתחלה יש חשדנות כלפי הרופא הישראלי.
בברכה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד