חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
שן בשרית שנתלשה מהשורש והוחזרה למקומה הדר   | 08:44 23/09/2013
חותכת מרכזית שנתלשה והוחזרה למקומה פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 10:06 23/09/2013
הדר שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
שן שנתלשה והוחזרה למקום ונקלטה מחדש בהחלט יכולה להוות בעייה בהמשך לבקיעת השיניים האחרות ולהתפתחות הסגר. הקליטה של שן כזו מתרחשת ע"י חיבור מחדש שנוצר בין שורש השן והעצם המכתשית שהשן הוחזרה אליה. במצב הטבעי קיימים סיבים של החניכיים המפרידים בין שני אלו. כאשר השן מחוברת לעצם היא לא ממשיכה לבקוע עם המשך גדילת הפנים של הבן שלך ולאט היא תיראה קצרה לעומת השיניים הסמוכות. במידה ומהתחלה היא לא הוחזרה בדיוק למקומה הקודם או עקב הגורם שגרם לתלישתה חל שינוי כל שהוא בעצם בסביבה, זה יכול להוות גורם מעקב לבקיעת השן הסמוכה.
אני מקווה שאת נמצאת במעקב של רופא שיניים לילדים, שבעזרת צילום רנטגן של האזור יוכל לקבוע האם השן הסמוכה לא בוקעת כי עדיין לא הגיע זמן בקיעתה, או שקיימת הפרעה לבקיעתה התקינה. אני מייעץ לך כבר עתה לקחת את בנך לבדיקה אצל אורתודונט מומחה וכן לדאוג לתעד (לפחות בעזרת צילום רנטגן ותמונות פוטוגרפיות) את מצבו של הבן כעת.
רוב הילדים בישראל מבוטחים 24 שעות ביממה בכל ימות השנה לכל סוגי תאונות וחבלות. בעזרת אותו הרופא תוכלי למלא את הטפסים המתאימים לביטוח, כדי שלפחות חלק מההוצאות שיהיו לכם בשל כך, כעת ובעתיד, יכוסו ע"י הביטוח.
בברכה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד