חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים ממוחשב בתלת מימד שמרית   | 23:42 13/06/2010
יישור שיניים בתלת מימד ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 12:48 19/06/2010
לשימרית שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן שיטות שונות למקום הסמכים הלינגואלים על גבי השיניים, ברוב השיטות משתמשים במעבדה אשר בה הטכנאי ממקם את הסמכים על גבי מודל גבס ויוצר סמך אינדיבידואלי המותאם במיוחד לאותה השן. ישנן מספר שיטות חדשות יחסית אשר בהן סורקים את מודל הגבס למחשב וממקמים (או יוצרים) סמך בתוכנת התלת מימד, ומן הסמך הממוחשב יוצרים את הסמך עצמו. ישנם מספר הבדלים נוספים בין השיטות, כל אחת על יתרונותיה וחסרונותיה. כל השיטות יכולות לתת תוצאות טובות כאשר האורתודונט מכיר את השיטה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד