חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הרחבת לסת בגיל 23 חן   | 17:01 1/08/2010
הרחבת לסת בגיל 23 חן   | 17:19 1/08/2010
הרחבת לסת ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 19:34 7/08/2010
לחן שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
כפי שאת יודעת מתחומים אחרים יכולות להיות מספר דעות ותכניות טפול, ההחלטה על תכנית הטפול צריכה להיות על סמך הצילומים ובדיקה ותמיד יש יחותר מדרך אחת. ניתן לבצע הרחבה של קשת השיניים גם בגיל שלך, ובמקרים שזה לא מספיק וצריך הרחבת לסת יש צורך בכירורגיה מסייעת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד