חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בעיה אורתודנטית כאובה ללא פתרון לי   | 19:02 13/08/2010
בעייה כאובה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:48 14/08/2010
ללי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
אני ממליצה לך לפנות לבדיקה אורתודונטית באחת מן המחלקות לאורתודונטיה של האוניברסיטאות, שם יבדקו אותך אורתודונטים מומחים ויחליטו על הטפול שלך באורתודונטיה או בשיתוף פעולה עם רופאים אחרים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
בעיה אורתודנטית כאובה ללא פתרון לי   | 09:32 15/08/2010
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד