חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים ונסיגת חניכיים קרן   | 18:32 22/08/2010
יישור שיניים ונסיגת חניכיים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:01 24/08/2010
לקרן שלום רב
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
יישור שיניים חייב להתבצע במצב של שיניים וחניכיים בריאות, עליך לדאוג לבריאות החניכיים והשיניים שלך לפני תחילת הטפול האורתודונטי ולתחזק את המצב לאורך כל הטיפול. אני מניחה שהאורתודונט אליו תפני ידאג להפנות אותך לרופא שיניים או מומחה לחניכיים לפי הצורך, לפני שיתחיל ביישור השיניים. אמנם ייתכן שישנה נטייה משפחתית לבעיות חניכיים אולם אין זה מונע את האפשרות ליישר את השיניים, צריך פשוט להקפיד הרבה יותר על בריאות החניכיים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
תודה על תשובתך, ברצוני להוסיף ולשאול איך ניתן להקפיד הכי טוב קרן   | 09:14 25/08/2010
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד