חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בגיל מבוגר מיכל   | 17:35 4/09/2010
יישור שיניים בגיל מבוגר ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:17 8/09/2010
למיכל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ניתן לטפל בבעייה שלך במספר שיטות אורתודונטיות, אשר יומלצו לך בבדיקה אצל מומחה לאורתודונטיה. לצערי לא ניתן להסביר לך את הטיפול המתאים לך ללא בדיקה. תוכלי למצוא רשימת מומחים בארץ באתר זה.
בברכת שנה טובה
ד"ר סילביה גרון
פתרונות אורתודונטיים ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 21:57 11/10/2010
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד