חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול אורטודנטי לאחר ציפוי שן הדס   | 12:34 8/03/2011
טפול אורתודונטי לאחר ציפוי שן ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:54 27/03/2011
להדס שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
רצוי מאד לדחות את ציפוי השן לאחר הטפול האורתודונטי מסיבות שונות, גם אם את עושה את הטפול עם פלטות שקופות - אינביזאלין או אחרות. לגבי הטפול באוברג''ט עם אינביזאליין - במידה והטפול יצריך עקירת שיניים , הפלטות השקופות אינן המכשיר היעיל ביותר עבור טפול כזה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד