חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אורטודנט בקופת החולים איריס   | 20:37 16/03/2011
אורטודנט בקופת החולים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:36 12/04/2011
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
המושג "אורתודונט מורשה" אינו קיים. יש מומחה או לא מומחה. כל מי שאינו מומחה הוא רופא שיניים שבמקרה הטוב עבר הכשרה באורתודונטיה. אין זה מתפקיד האגודה "לדרג" את איכות האורתודונטים אלא לתת מידע אודות התמחותם. אתם כבר תעשו את הבחירה שלכם...
אגב , לאחרונה, התפרסמה כתבה בחדשות ערוץ 10 בדיוק על עניין זה ועל ההתחזות של רופאי שיניים לאורתודונטים (אסור למי שאינו מומחה לכנות עצמו אורתודונט) בקופות החולים.
בברכה
רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד