חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים-דחיקת לשון ובעיית היגויי מילים... ח   | 13:19 31/05/2011
יישור שיניים ודחיקת לשון ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 10:25 22/06/2011
שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
מומלץ לטפל בבעיית יישור השיניים במקביל לטפול קלינאי תקשורת, ולהערכתי וניסיוני ניתן לבצע זאת בכל גיל. במידה הבעיית התיפקוד של הלשון לא תיפתר יש סיכוי גבוה לחזרת המצב לקדמותו לאחר סיום הטפול האורתודונטי.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד