חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול רשלני ביישור שיניים. תחנונים לעזרה. טל   | 17:46 13/02/2012
טיפול רשלני ביישור שיניים. תחנונים לעזרה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:20 15/02/2012
שואל יקר,
האגודה אינה מתערבת בחילוקי דעות ו/או תלונות כנגד רופאים. עם זאת, תוכל לפנות בתלונה לוועדת האתיקה של ההסתדרות לרפואת שיניים ביראל, ככר דיזנגוף, תל אביב וכן תוכל לפנות לאגף לבריאות השן במשרד הבריאות. בנוגע לניהול תביעה וחוות דעת משפטיות תאלץ לעשות שיקולי רווח והפסד כמו שקיים בכל תביעה מסוג שהוא על שירות לקוי ו/או גרימת נזק בכל תחומיי חיינו.
בהצלחה
רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד