חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
רופא שאינו מומחה מיטל   | 19:58 24/04/2012
רופא שאינו מומחה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:56 24/04/2012
מיטל היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
מבחינת משרד הבריאות ישנם רק שני קריטריונים- רופא שיניים ורופא מומחה (ראי הגדרת מומחה באתר האגודה).
לקטגוריה של רופאי שיניים נכנסים כל מי שעוסק באורתודונטיה ואינו מומחה. חלקם עשו קורסים שונים שאינם מוכרים על ידי המועצה המדעית ולכן הם אינם יכולים להתקבל כחברים באגודה האורתודונטית. כל מי שכן חבר באגודה עבר קורס ארוך באורתודונטיה במוסד המוכר על ידי המועצה המדעית ומשרד הבריאות. אתר האגודה מנסה לעזור לציבור להגיע לאותם רופאים ולהבדילם מרופאי שיניים שלא עברו קורס כזה למרות שעל פי חוק- אין לכנותם אורתודונטים אלא רופאי שיניים בלבד.
בברכה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד