חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר שקוף או גשר מתכתי אלמונית   | 22:10 20/05/2012
גשר שקוף או גשר מתכתי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:48 21/05/2012
שלום לאלמונית ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
זמן טיפול מושפע מהרבה אלמנטים שקשה לצפותם מראש. יש לעיתים מקרים בהם פלטה שקופה תקצר משמעותית את זמן הטיפול ולעיתים תאריך. הגורמים המשפיעים הם בין השאר מהירות התגובה של השיניים שלך, מצב החניכיים, שיתוף פעולה בהרכבת קשתיות (במידה ומדובר על כאלו הנשלפות מן הפה), קשיים מכניים בביצוע תנועות מסוימות ועוד ועוד. ההערכה שלנו על זמן טיפול מתבססת על הערכות וממוצעים של מקרים דומים אבל היכולת לדעת מראש נמוכה מאד וסטיית התקן יכולה לנוע לעיתים עד כפול מהזמן שהוערך מראש..
מציע שתסמכי על האורתודונט שלך ועל האינטואיציות שלך לגבי איזה מכשיר מתאים לך יותר.
בברכה
רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד