חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
במקום לחפש ברשימות מומחים בקשו המלצות גב חסון ש   | 00:28 1/06/2012
בקשו המלצות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:21 1/06/2012
חפשו מומחה!! ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 06:32 1/06/2012
לשואל היקר
צר לי אך שאלתך נראית מגמתית ומשום מה העדפת גם לכנות עצמך בשם בדוי. אין כוונת האגודה לקדם את המומחים העובדים בשורותיה. לצערנו, אין מספיק מומחים באורתודונטיה בארץ ואנו פועלים ומעודדים רופאים לעבור את תהליך ההתמחות שהוא קשה ומפרך אך מקנה ידע ומקצועיות כמו בכל תחום. משום מה, ברפואת שיניים אנשים מוכנים לקבל טיפול מרופאים לא מיומנים מה שלא קיים באף תחום ברפואה. האם היית הולך לבצע ניתוח לתיקון שבר ברגל אצל מי שאינו מומחה לכירורגיה אורתופדית (למרות שכל רופא רשאי לבצע את הניתוח הזה- כולל רופא משפחה)?...
נכון, תואר מומחה הוא רק חלק ממגוון ההחלטות המשפיעות על בחירת הרופא אך היא אחת מהחשובות שבהן, אם לא החשובה ביותר.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
חפשו אורתודונט מומחה ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 11:16 2/06/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד