חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינטרוזיה קלה אסתר   | 23:30 7/06/2012
אינטרוזיה קלה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 06:27 8/06/2012
אסתר היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
תזוזת שן אפשרית בשלות ממדי המרחב: ימינה ושמאלה, פנימה והחוצה ומעלה -ומטה. התחושה בזמן תזוזת שיניים (ללא קשר לכיוון) היא בהחלט לא נעימה וטבעי שאת מרגישה כך. במידה ואת נמצאת בטיפול אצל אורתודונט היודע את מלאכתו הרי שבהחלט הייתי נותן לו לבצע את אשא תכנן. יהיה נכון יותר מבחינתך לשאול אותו את השאלות אותן שאלת פה כי הוא מכיר את המקרה שלך לעומק ויוכל לענות לך ביתר דיוק.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד