חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינטרוזיה אסתי   | 22:43 10/07/2012
אינטרוזיה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:16 11/07/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
בכל כוח אורתודונטי יש שיניים זזות ושיניים מעגנות. ככל שיותר שיניים צריכות לזוז או שהתנועה מסובכת ומורכבת יש צורך ביותר עיגון ולכן לעיתים מוסיפים שתלים אורתודונטיים. כיצד שיניים מסויימות "יודעות" שהן צריכות לזוז בעוד שהאחרות לא אמורות לזוז- זו שאלה מורכבת מדי לענות עליה באינטרנט אולם אני מניח שאם את מטופלת על ידי אורתודונט הוא ודאי ישמח לענות לך בהרחבה.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד