חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול בשיניים בולטות אלונה   | 23:54 15/07/2012
טפול בשיניים בולטות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 10:26 16/07/2012
לאלונה שלום רב, ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
במהלך הטפול האורתודונטי נוצרים רווחים או עקב הרחבה של קשת השיניים או עקב הזזה אחורנית של השיניים האחוריות. כמובן ניתן לנצל את הרווחים האלו כדי להזיז את השיניים הקדמיות אחורנית ולהקטין את הבלטת השיניים, ואני מניחה שזוהי תכניתו של האורתודונט שלך. (משתמשים בגומיות או קפיצים מסוגים שונים).
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד