חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לגבי יישור שינים במרפאות כללית סמייל אור   | 00:35 20/07/2012
לגבי יישור שינים במרפאות כללית סמייל ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:21 20/07/2012
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אין אתר האגודה ממליץ על רופא או על מוסד כלשהוא. אנחנו מספקים מידע נרחב אודות שיטות הטיפולים וכן מידע חשוב אודות המומחים ליישור שיניים ומה משמעותו של מומחה לעומת מי שאינו מומחה. ממליץ שתברר במרפאה בה אתה מתכוון לעבור את הטיפול מי בדיוק מטפל בך, האם הוא מומחה ליישור שיניים עם תעודה מטעם משרד הבריאות וכן האם הוא יטפל בך באופן אישי או רק "יפקח" על הטיפול שייעשה על ידי מישהו אחר.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
אכזבה גדולה בכללית סמייל חיים   | 10:44 14/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד