חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תפקיד האינטרוזיה אלונה   | 20:34 30/07/2012
תפקיד האינטרוזיה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:53 30/07/2012
לאלונה היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אינטרוזיה היא תנועה במימד אחד של המרחב כאשר יש עוד תנועות רבות כגון הטיית השן, הטיית השורש, אקסטרוזיה (תנועה הפוכה לאינטרוזיה), תנועת שיניים פנימה והחוצה ועוד. תזוזת שיניים בהחלט יכולה להשפיע גם על מנח השפתיים ו/או על היכולת לסגור את הפה אולם לעיתים יש צורך גם בהזזת לסתות שכן תנועת השינים לבדה אינה יכולה לפתור תמיד את כל ליקויי הסגר הקיימים.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד