חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מהו רופא שיניים מתמחה חגית   | 13:48 9/08/2012
מתמחה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 15:20 11/08/2012
לחגית שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
מתמחה באורתודונטיה הינו רופא שיניים בעל רישיון לעסוק ברפואת שיניים וניסיון של בדרך כלל מעל שנתיים כרופא שיניים, אשר נמצא במהלך תכנית התמחות באוניברסיטה. תכנית ההתמחות נמשכת שלוש וחצי שנים ולאחריה מתקיים מבחן התמחות וקבלת רישיון מומחה. לגבי המתמחה ששאלת אין לי מידע ספציפי באיזה שלב של ההתמחות היא נמצאת, אך במהלך ההתמחות , כבר בתחילת ההתמחות, מטפלים המתמחים במגוון גדול ביותר של מטופלים תחת השגחת אורתודונטים מומחים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
בברכה
ד"ר יעל אריאלי פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 12:59 3/09/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד