חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע שמתפרק כל הזמן אזי   | 16:14 2/09/2012
קיבוע שמתפרק כל הזמן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:45 2/09/2012
קיבוע שמתפרק כל הזמן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:45 2/09/2012
לשואלת היקרה
שאלתך מייצגת בעיה של גולשים רבים.
הקיבוע הוא פתרון מקובל לשימור עמדת השיניים לאחר יישורן או כאשר יש להן נטיה לזוז בגלל מחלות חניכיים, דחיפת לשון ועוד.
הקיבוע מודבק על השיניים ולכן לעיתים יש לו נטיה להתנתק. הדבר תלוי בכוחות המופעלים עליו, בטיב הזגוגית עליה מודבק הקיבוע ובגורמים נוספים שלא תמיד תלויים ברופא או במטופל.
פגיעה בשן לצורך ביצוע קיבוע חזק יותר היא בעייתית אולם לעיתים היא מבחינת "הרע במיעוטו". לפלטה בלילה יש יתרון שהיא אינה נשברת או נופלת אולם היא אינה נותנת מענה לתזוזת השיניים במהלך היום.
אני בהחלט מציע להקשיב להמלצת האורתודנט שלך ואם יש לך השגות- ללכת לייעוץ נוסף אצל מי שיכול לקחת א תכל הגורמים שהוזכרו בחשבון ולהמליץ על הפתרון הטוב ביותר למקרה שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד