חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מהו רופא שיניים מתמחה חגית   | 13:48 9/08/2012
מתמחה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 15:20 11/08/2012
ד"ר יעל אריאלי פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 12:59 3/09/2012
לחגית שלום רב,
ד"ר אריאלי סיימה זה עתה את תקופת התמחותה במחלקה לאורתודונטיה בהדסה ירושלים. היא תיגש לבחינות המומחיות במועד הקרוב. הבחינה כוללת שני חלקים: החלק הראשון הוא עיוני ויתקיים בעוד מספר חודשים והחלק השני - יותר מעשי יתקיים מספר חודשים מאוחר יותר.
כפי שד"ר גרון כתבה תוך תקופת התמחותה טיפלה ד"ר אריאלי במיגוון רחב של מתרפאים עם ליקויי סגר שונים.
רוב המתמחים אחרי תקופת התמחות מסויימת מתחילים לעבוד גם מחוץ למקום התמחותם ורוכשים נסיון רב בטיפול במתרפאים עם בעיות סגר שונות.
מכאן שאין לך חשש לקבל טיפול אצלה.
בברכה ובהצלחה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
המחלקה לאורתודונטיה הדסה ירושלים
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד