חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים - דחוף אודי   | 15:50 3/09/2012
יישור שיניים - דחוף ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:24 3/09/2012
לשואל או לשואלת היקרים..
התשובה לשאלתך מורכבת מהרבה שיקולים שונים שלא נוכל להכנס אליהם בתשובה קצרה בפורום. לעקירת שיניים יש יתרון ביצירת מקום להכנסת השיניים הבולטות ו/או הצפופות ולעיתים ישנו שיפור רב גם בפרופיל. לעיתים כמובן ישנה הרעה. לכל אופציה ישנן יתרונות וחסרונות ואני בהחלט ממליץ לקחת א תכל חוות הדעת הרבות שניתנו לך, להבין מהן מה האופציות העומדות בפנייך ולפי זה לקבל החלטה. בכל החלטה שתקבלי ישנו סוג של פשרה ובסופו של דבר רק את תוכלי לדעת מה מתאים לך.
בהצלחה
ד"ד רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד