חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צפיפות שיניים אפרת   | 08:41 4/10/2012
צפיפות שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:15 4/10/2012
לאפרת שלום רב
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
ראשית לשאלתך הראשונה, כיצד נוצרה צפיפות עכשיו אם לא היתה לפני שלוש שנים? התשובה היא שהשיניים אינן במיקום יציב והן מושפעות מגורמים שונים, ייתכן ועם הזמן חל שינוי בגובה העצם התומכת בשיניים, ןייתכן והשיניים מושפעות יותר ממיקום קדמי מדי של הלשון או לחץ של השפתיים.
לשאלתך השנייה, שיוף של השיניים מפחית אמנם מכמות האמאיל של השן אך אין בזה נזק ואיננו חושף את השן לעששת מוגברת אם נעשה במידה הנכונה ובצורה הנכונה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד