חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לסת צרה או בולטת גליה   | 15:41 9/10/2012
לסת צרה או בולטת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:27 10/10/2012
לשואלת היקרה
את מתייחסת בשאלתך לדברים רבים שלא בהכרח קשורים זה לזה.
א. הרחבת לסת אכן נעשית באמצעות מכשירים המכונים "עכביש" או מכשירי הרחבה אולם בגיל 22 לא קיימת גדילה של הלסתות ולכן ההרחבה בדרך כלל אינה רק באמצעים של יישור שיניים אלא גם באמצעות ניתוח
ב. לסת עליונה בולטת או תחתונה קטנה או שילוב של השניים היא תופעה מוכרת הנקראת גם CLASS II. פתרון שלה בגילך הוא לרוב באמצעות ניתוח כיוון שכפי שכבר נאמר אין גדילה של הלסתות בגיל זה.
עם זאת כל מקרה לגופו. ישנם הרבה מקרים בהם ניתן להגיע לפשרה מתקבלת על ידי כולם ללא ניתוח ועם פשרה כזו או אחרת. במידה ולא קיבלת תשובות מספקות מן הרופא שלך- ממליץ שתפני להתייעצות נוספת אצל מומחה ליישור שיניים.

בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד