חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לכמה זמן (בממוצע) מחזיק יישור השיניים רינה   | 09:26 19/10/2012
לכמה זמן (בממוצע) מחזיק יישור השיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:18 20/10/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
לשאלתך שני מרכיבים. האחד- הוא אחרי כמה זמן מתייצבת התוצאה האורתודונטית או מתי השיניים שהוזזו מפסיקות לזוז למקומן הקודם. התשובה על כך היא בערך שנה עד שנתיים. המרכיב השני הוא האם שיניים (גם כאלו שלא עברו ייזשור שיניים) לא יזוזו במהלך חיינו והתשובה היא כמובן לא. שיניים משמשות לאכילה, לעיסה, בליעה ועם השנים יש תזוזה שלהן. הנטייה כיום לקיבוע של השיניים לטווח ארוך ואפילו לכל החיים נובעת מכל שמתרפאים (ובצדק) מעוניינים בחיוך יפה , בעיקר אם עברו טיפול ליישור השיניים, לכל חייהם.
בנוסף, ישנם מקרים רבים במבוגרים בהם יישור השיניים היה סוג של פשרה למטרות אסתטיות והסגר שהושג אינו יציב ויש צורך בקיבוע לטווח ארוך כדי לפצות על הסגר הלא מושלם.
כל מקרה שונה ואני מניח שהאורתודונט אליו תלכי יוכל להמליץ על סוג הקיבוע הדרוש במקרה שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד