חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף או עקירה איימי   | 00:13 5/11/2012
שיוף או עקירה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:33 5/11/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שיוף שיניים בדרך כלל לא עולה על כ- 0.2 מ"מ חומר שן מכל משטח (כלומר כ- 0.4 מ"מ מכלל השן) אולם יש בהחלט מקרים יוצאי דופן בהם מורידים יותר ולעיתים מקרים בהם לא מומלץ להוריד כלל.
לא אוכל לענות לך האם המקרה שלך מתאים לכך ומה הסיבות שהשיניים עדיין בולטות. בהחלט ממליץ לך לשאול את האורתודונט שלך לגבי המקרה הסצפיפי שלך ובמידה ותרגישי שאת לא מקבלת תשובות מספקות- ללכת להתייעצות אצל אורתודונט מומחה לקבלת חוות דעת נוספת.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד