חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקירה או הרחבת לסת אלהלסתריה   | 21:41 11/11/2012
עקירה או הרחבת לסת ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:57 12/11/2012
לשואלת שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
כפי שאת משערת לכל מצב יכולים להיות מספר פתרונות, הפתרון המתאים ביותר למקרה מסוים תלוי במספר רב של גורמים, כמו מידת הצפיפות, מידת ההבלטה של השיניים, צורת הפרופיל , מבנה השפתיים, צורת הלסתות , בריאות השיניים והחניכיים ועוד, לכן בוודאי שלא אוכל להמליץ לך מה עדיף עבורך ללא בדיקה יסודית. אני ממליצה לך לפנות להתייעצות נוספת במחלקה לאורתודונטיה באחת האוניברסיטאות ותבקשי מן הבודקים לשתף אותך בשיקוליהם.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד