חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מנשך חצי עמוק מאי   | 22:22 19/11/2012
נשך חצי עמוק ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:06 20/11/2012
למאי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישרא.
ישנן אפשרויות רבות לטפול במנשך חצי עמוק כפי שאת מתארת, והשאלה הנשאלת לפני הכל היא האם יש צורך לטפל בבעייה, במידה ויש הצדקה רפואית או אסתטית אפשר לנקוט במספר רב של טכניקות ביומכניות , החל מפתיחת מנשך באזור הקדמי או האחורי, עקירת שיניים, מכשירים מיוחדים מסגנון הרבסט או רסן ועוד. עקב מורכבות השיקולים אין לי מנוס אלא להפנותך חזרה אל האורתודונט שלך והוא יבחר עבורך את הדרך המתאימה ביותר.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד