חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צוות טיפולי משולב רותם   | 14:39 23/12/2012
צוות טיפולי משולב ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:27 23/12/2012
רותם היקרה
ישנן מרפאות בהן עובדים רופאים מכמה תחומים אולם לרוב הם עובים בימים שונים ולא תמיד מתרחש שיתוף פעולה כזה טוב כפי שאמור להיות בין כל הצדדים.
אני ממליץ שתפני לרופאים מומחים בכל תחום (יישור שיניים, שיקום וחניכיים). מומחים חונכו על ברכי שיתוף הפעולה שהוא כל כך נחוץ במקרים של טיפול במבוגרים. התקשורת בין מומחים היא דבר יומיומי וחשוב שאת תבקשי תמיד סיכום בכתב ובעיקר פרוטוקול טיפולי- מה אומר לבוא קודם ומי נכנס "לפעולה" ובאיזה שלב.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד