חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף גדול בשן אחת במקום קצת בכמהשאלה שני   | 21:16 27/01/2013
שיוף בשן אחת ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:10 28/01/2013
לשני שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ניתן לשייף יותר בשן אחת מאשר בשן המקבילה לה, בתנאי שלוקחים בחשבון את הסימטריה של התוצאה הצפויה, כלומר אם שן אחת הינה מלכתחילה גדולה יותר אז ניתן לשייף אותה יותר. ניתן גם לשייף באזור אחורי יותר ולהזיז את השיניים יחד עם השורש שלהן. אולם לא מכל שן ניתן לשייף, ישנה מערכת שיקולים המתייחסים לצורת השן ורוחב השורש ועובי האמאיל ועוד. כמובן שהשיוף הינו עדין מאד, בערך רבע עד חצי מ"מ מכל שן.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד