חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
איך (והאם כדאי) לפנות לטיפול באוניברסיטת תל אביב? דניאל   | 11:46 30/01/2013
טיפול באוניברסיטת תל אביב ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 15:10 1/02/2013
לדניאל שלום רב,
הטפול במרפאות באוניברסיטה מאפשר שילוב בין מומחים בתחומים שונים, במחלקות השונות, ובהחלט מומלץ לפנות לאוניברסיטה כאשר המצב מורכב ואין תמימות דעים בין הרופאים השונים עימם התייעצת. הטיפול ניתן על ידי מתמחים שהינם רופאי שיניים בתהליך ההתמחות, תחת השגחתם של רופאים מומחים. אפשר לפנות למחלקה לאורתודונטיה או למחלקה לשיקום הפה באוניברסיטה ולברר את הנהלים לפגישת ייעוץ. מפאת קוצר הזמן שלך ייתכן וזה לא המקום המתאים לך ביותר.
בברכה
ד"ר סילביה גרון

בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד