חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תחליף לקוביה עם וו.. וו מחוט ברזל מיטל   | 19:16 5/03/2013
תחליף לקוביה עם וו ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 19:38 5/03/2013
למיטל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
1. ישנם כלים ומכשירים אורתודונטים רבים המאפשרים פתרונות יצירתיים במקרה שחלק מן הסמך (קוביה) נשבר. אחד מהם הזכרת והוא "חוט ברזל" או חוט ליגטורה. זהו פתרון לגיטימי ומקצועי.
2. אם התוצאה משביעת רצון אין סיבה שלא להסיר את הסמכים והתחיל בשלב הייצוב, שמירה על התוצאה האורתודונטית.
3. ניתן ליישר שיניים בעזרת סמכים שונים וישנם לפחות כמה מאות סוגים של סמכים טובים, לכל סוג יש טכניקות ספציפיות . אני מציעה שתפני שאלות טכניות כמו ששאלת לאורתודונט שלך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד