חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה קצת מורכבת אילנית שנהב -רפופורט   | 21:49 7/05/2013
שאלה קצת מורכבת ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:17 9/05/2013
לאילנית שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הבעייה שהינך מתארת הינה אכן מורכבת ודורשת שיתוף פעולה בין האורתודונט וקלינאי התקשורת. העובדה שהציעו לך לפנות לבדיקה חוזרת אחרי גיל 21 מרמזת על כך שכוונת האורתודונט הינה לפתור את הבעייה בצורה המשלבת גם כירורגיה של הלסתות, שלא ניתן לבצע בתקופה שהילד עדיין גדל. עקב כך אני ממליצה לך לפנות להתייעצות נוספת אצל מומחה לאורתודונטיה או באחת המחלקות לאורתודונטיה באוניברסיטאות, כדי לקבל חוות דעת נוספת, האם ניתן לפתור את הבעייה כעת, וללא כירורגיה של הלסתות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד