חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול לבת 17 נורית   | 15:10 8/05/2013
טפול לבת 17 ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:23 9/05/2013
לנורית שלום רב ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
על מנת לנהל את הטפול בצורה הנכונה ולא לשגות שוב מומלץ שהאורתודונט שלך יהיה קודם כל בקשר עם הרופא אשר עומד לשקם את השיניים החסרות, והוא אזר יציג לו את הנדרש לבצע בטפול האורתודונטי על מנת שהשיקום יצליח. הרופא המשקם מצידו יפנה אותך כבר בתחילת ההכנה האורתודונטית לכירורג או הפריודונט המקובלים עליו לביצוע השתלים, וכמובן לפני סיום השלב האורתודונטי כל אחד מן הרופאים המשתתפים בטפול צריך להיות בתמונה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד