חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אמיר אמיר   | 17:10 12/05/2013
ניבים כלואים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:32 13/05/2013
לאמיר שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
חשיפה של השיניים הכלואות הוא תהליך כירורגי בהרדמה מקומית (בדרך כלל) ובו מפשילים את החניכיים ומסירים מעט עצם סביב כותרת השן הכלואה. תופעות הלואי לאחר הניתוח תלויות במקרה, אם החשיפה עמוקה יותר ההחלמה יותר קשה. מבחינת כאבים צריך להתייחס לתהליך כמו לעקירה או"פצע" ותהליך ההחלמה הראשונית נמשך מספר ימים.
צילום מסוג CBCT הינו צילום רנטגן הנותן תמונה תלת מימדית ומאפשר לדעת בצורה יותר מדויקת את מיקום השן הכלואה והיחס שלה למיבנים סמוכים. אבחנה כזו מאפשרת גישה יותר מדויקת בתהליך הכירורגי וגם כיוון מדויק למשיכה האורתודונטית של השן הכלואה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד