חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניב כלואה לאחר טיפול של 3 שנים עופרה   | 21:52 30/05/2013
ניב כלוא ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:43 1/06/2013
לעופרה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
לאחר סיום טפול אורתודונטי יש צורך לפעמים בפרוצדורות משלימות בחניכיים, או תיקונים קלים בעזרת פלטה ניידת, וזאת על מנת לקבל תוצאה מושלמת. לגבי משך הזמן שהתהליך אמור להימשך כדאי שתשאלי את האורתודונט שלך, אולם בכל מקרה עליך להרכיב פלטה לשמירה לפחות בשנתיים הראשונות שלאחר הטפול, כך שאין הבדל גדול מבחינתך .
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד