חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מעבר לרופא אחר אדריאנה   | 10:15 8/06/2013
מעבר לרופא אחר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:56 30/06/2013
היי אדריאנה
מצטער שלא עניתי- לא ראיתי ששאלת שאלת המשך..
הזמן שעבר מתחילת הטיפול אינו קשור לטיפול עצמו אלא אולי "לאחריות" שכביכול יש על הטיפול הקודם. אני מניח שמומחה לאורתודונטיה אליו תלכי לייעוץ ייתן לך חוות דעת עניינית לגבי הטיפול שנשעה ומה ניתן לעשות כדי לשפרוץ כל טענה אחרת הנוגעת לפיצוי, גרימת נזק וכדומה צריכה להיות מטופלת במישורים אחרים בהם איננו מתעסקים.
בברכה ובהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד