חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
השיניים שוב התעקמו עדי   | 13:06 2/07/2013
השיניים שוב התעקמו ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:53 4/07/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אחת "הבעיות" שיש לנו האורתודונטים שהמטופלים "משתמשים" בשיניים לאחר היישור... על השיניים פועלים מערכת כוחות רבה כתוצאה מכוחות לעיסה, הרגלים כמו דחיפת לשון, בעיות חניכיים ועוד ועוד. חשוב מאד לנסות ולהבין מה הסיבה לתנועת השיניים ולטפל בהתאם, לעיתים יש צורך בקיבוע וגם פלטה להרכבה בלילה וכמובן לפי המקרה נקבעת תדירות הביקורות אצל האורתודונט. בהחלט ממליץ שתגשי לביקרות אצל הרופא שלך שמכיר את כל ההיסטוריה הרפואית של המקרה שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד