חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע קבוע אביה   | 11:21 4/07/2013
קיבוע קבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:11 6/07/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
שאלת הקיבועים חוזרת שוב ושוב ומלמדת על חשיבותה. שיניים נוטות לזוז כל החיים בין אם עברת יישור שיניים ובין אם לאו. מבחינה ביולוגית יש התייצבות של הסיבים העוטפים את השן לאחר התזוזה שלה לאחר כחצי שנה עד שנה. עם זאת, בגלל נטיית השיניים לזוז יש מגמה בעולם להשאיר את הקיבוע לטווח ארוך ככל הניתן. המלצתי לך היא לנסות- רוב הסיכויים שתיווכחי שהקיבוע אינו מפריע כלל, ואז לאחר תקופה תוכלי להחליט יחד עם הרופא האם ברצונך להסירו.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד