חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צמצום רווחים אלונה   | 20:16 4/07/2013
צמצום רווחים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:15 6/07/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אני מניח שכוונת הרופא שלך הייתה שכאשר סוגרים רווחים בחלק האחורי של הפה שם השיניים גדולות ועם שורשים עבים, מקבלי גם סגירת מרווחים מקדימה שלעיתים אף גדולה יותר מזו שבחלק האחורי. אורתודונט מומחה יודע לשלוט בכוחות ולכוון אותם כך שהתזוזה תהיה באזור הרצוי ולא באזור שאינו רצוי.
לגבי משך הזמן- קשה מאד (!) לצפות. בגילך ישנה השפעה של תמיכת העצם סביב לשיניים, מבנה הפנים, חוזק השרירים של הפנים ועוד ועוד. לרוב זמן טיפול ממוצע של מקרה עם עקירות שיניים נע בין 18 ל-36 חודשים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום


בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד