חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הגדלה במימד האנכי של הלסת העליונה איריס   | 00:21 7/07/2013
הגדלה במימד האנכי של הלסת העליונה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:41 8/07/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
הפה מתחלק לשלושה חלקים- מקו השער ועד שורש האף, משורש האף ועד לחלק התחתון שלו ומן החלק התחתון של האף ועד לסנטר. לרוב גדול החלקים האלו שווה. לעיתים יש הגדלה בממד האנכי של השליש התחון של הפנים (נקרא גם פנים מארכות) ולעיתים זה בולט יותר בלסת העליונה מאשר בתחתונה - ואז יש לרוב תופעה של חיוך חניכי (שחושף חניכיים). בגיל מבוגר לא ניתן כמעט להשפיע על גודל הלסתות אלא אם מערבים ביישור השיניים גם ניתוח בלסתות.
מקווה שעניתי על שאלתך.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד