חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בת 45 - שאלה דחופה !!! ר.ד.   | 13:28 9/07/2013
בת 45 - שאלה דחופה !!! ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:49 9/07/2013
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אני מניח שאת מבינה שמטרתו של פורום זה אינו לתת פתרון נקודתי לבעיות כמו שלך שמצריכות בדיקה קלינית שלך , בדיקת צילומים, ייעוץ של מומחה לחניכיים ועוד ועוד. כל תשובה שניתן לך פה לא תהיה מקצועית ולא אחראית. כל המידע שהרופא אמר לך נשמע הגיוני ונכון אולם אני בהחלט מציע שתתיעצי איתו ותשמרי אותו בתמונה לגבי כל דבר שאת מרגישה ו/או חוששת.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד