חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינויזליין או irok בלהה   | 18:54 19/07/2013
איירוק או אינביזאליין ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:06 20/07/2013
לבלהה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
שתי השיטות שציינת ליישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות מבוססות על אותו רעיון, שבו מתכננים את הטפול על גבי מודל ממוחשב תלת מימדי ומייצרים קשתיות שקופות בהתאם למודל זה. בשני המקרים המטרות זהות, אפשרויות הטפול ומגבלותיו זהות, ולכן חשוב מי האורתודונט המטפל בך ועם איזו מעבדה נוח לו לעבוד.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
אותה שאלה 2020 אורית   | 22:45 7/08/2020
אותה שאלה 2020 ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:21 14/08/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד