חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיטת mtm Or   | 00:39 14/09/2013
שיטת MTM ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 07:24 14/09/2013
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שיטת MTM משמעותה MINIMAL TEETH MOVEMENT
כלומר- תנועות שיניים מינימאליות. טיפול זה מומלץ למקרים בהם מחליטים מראש על תנועות מוגבלות ועל טיפול של פשרה- מיועד בעיקר לטיפול בשיניים קדמיות.
רופא שיניים שאינו רשום באתר האגודה אינו ככל הנראה מומחה ליישור שיניים ולרוב גם ללא הכשרה אקדמאית באורתודונטיה במוסד מוכר - שאחרת היה עומד בקריטריונים לקבלה לאגודה. הבחירה היא כמובן בידייך אולם כדאי לברר ולדעת בוודאות למי הולכים ומה הכשרתו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד