חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול בלסת הפוכה יואב   | 20:41 21/09/2013
פול בלסת הפוכה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:57 22/09/2013
שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הבעייה של לסת הפוכה מטופלת אצל מבוגרים (אתה כמובן נחשב למבוגר) בדרך כלל על ידי ניתוח לסתות, ורק במקרים מאד מיוחדים ניתן לשפר ללא ניתוח לסתות. ברמב"ם ישנה מחלקה טובה לאורתודונטיה ולכירורגית ובהחלט מומלץ לפנות אליהם, ושם תקבל גם את כל האינפורמציה לגבי השתתפות קופות החולים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון.
לסת הםוכה אבי   | 00:22 17/03/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד